Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017

poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017


W dniu 5 stycznia 2018 r. podczas Koncertu Noworocznego w sali teatralno – widowiskowej PGE Gigantów Mocy poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017, czyli firmy i osoby w szczególny sposób angażujące się w rozwój Miasta Bełchatowa i działające na rzecz jego mieszkańców.

Ideą organizowanego już po raz piętnasty konkursu „Dobrodziej Roku” było przede wszystkim promowanie postaw społecznych oraz uhonorowanie osób i firm, które prowadzą działalność dobroczynną, a także pomagają potrzebującym. Taka formuła wyróżnienia społeczników utrwala ich pozytywny wizerunek i zachęca do większej działalności społecznej. Nominacje do tego tytułu zgłaszały organizacje pozarządowe działające na terenie Bełchatowa. Za ocenę złożonych wniosków i przyznanie tytułu odpowiedzialna była natomiast Kapituła Konkursowa, powołana przez Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Jesteśmy bardzo dumni, iż tytuł „Dobrodzieja Roku 2017” powędrował do Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie. Członkowie kapituły konkursowej docenili przede wszystkim wspieranie przez naszą Uczelnię wielu lokalnych inicjatyw, imprez sportowych, kulturalnych i społecznych. W imieniu Władz Uczelni nagrodę odebrał Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie – który podkreślił, iż przyznane wyróżnienie będzie dla Uczelni motywatorem do jeszcze cięższej pracy i dążenia do jeszcze większego rozwoju bełchatowskiego Wydziału w kolejnych latach.

Szczegóły wszelkich wspieranych przez nas w roku 2017 inicjatyw znajdziecie Państwo pod linkiem.

Podczas tegorocznego Koncertu Noworocznego przyznany został także tytuł „Wolontariusza Roku 2017” - statuetka i tytuł powędrowały do „Akademii Pana Grześka”, stowarzyszenia, które m.in.: od pięciu lat organizuje akcję „Zdobywamy Górę Kamieńsk”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości wręczenia przyznanych wyróżnień.

Źródło zdjęć: SAN, www.b24tv.pl, www.belchatow.naszemiasto.pl

  • Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017
  • Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017
  • Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017
  • Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017
  • Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017
  • Poznaliśmy Dobrodzieja i Wolontariusza Roku 2017


Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!