Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!


I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

W poniedziałkowe popołudnie, 19.12.2016r. przekazaliśmy dary rzeczowe przygotowane dla Dzieci z Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.


Dzięki wspaniałym Pomocnikom Świętego Mikołaja w postaci naszych Studentów oraz Wykładowców udało nam się zebrać bardzo wiele potrzebnych artykułów: spożywczych, chemicznych, kosmetycznych oraz akcesoria dla Dzieci. W paczkach nie zabrakło również słodyczy, gier i zabawek.

Wizyta w placówce była okazją do rozmowy na temat potrzeb przebywających tam Dzieci oraz możliwych form pomocy, które jako Uczelnia moglibyśmy nieść w przyszłości. Dary przekazane zostały przez przedstawicieli Samorządu Studenckiego – Magdalenę Dobrysiewicz i Karinę Wawrzyńczak, które po przekazaniu paczek zostały w Domu Dziecka aby umilić czas małym dzieciom poprzez gry i zabawy.

galeria zdjęć

Zaproszenie

Szanowni Państwo,
Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego uczestnictwa w świątecznej zbiórce pod hasłem „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!”.

Jest to zbiórka na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Biorąc udział w świątecznej zbiórce możemy okazać trochę wsparcia i miłości dzieciom, które najbardziej tego potrzebują. Naprawdę nie trzeba wiele, by dać milusińskim odrobinę szczęścia i uśmiechu w tym tak wyjątkowym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia. :)

Pokażmy dzieciom, że są wśród nas bezinteresowne, wartościowe osoby, które o nich myślą i nie są wobec nich obojętne. :)

ZBIERAMY:
  • artykuły chemiczne, m.in.: proszki i płyny do prania, płyny do płukania, szampony, środki dezynfekcyjne, płyny do naczyń
  • kosmetyki oraz akcesoria dla dzieci, m.in.: pampersy, chusteczki nawilżane, pasty do zębów, kremy Bambino, smoczki, butelki, chusteczki higieniczne
  • artykuły spożywcze, m.in.: cukier, dżemy, majonez, koncentrat pomidorowy, makaron wieloziarnisty, amarantu, płatki kukurydziane, olej, herbatki owocowe i ziołowe, ciecierzyca, soczewica, mąka, ryż brązowy, miód, siemię lniane
  • gry i zabawki;
  • słodycze;
  • sprzęty: żelazko, czajniki elektryczne, maszynka do włosów
MIEJSCE ZBIÓRKI:

Społeczna Akademia Nauk – Wydział w Bełchatowie, ul. Czaplinecka 96

CZAS TRWANIA ZBIÓRKI:

Zbiórka trwa do 15 grudnia 2016r.

Podarujmy najmłodszym odrobinę świątecznej radości! ;-)


I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!