Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Jak dodatkowo wyróżnić CV? Stwórz profil zawodowy!

Jeśli cały czas poszukujesz sposobu na udoskonalenie swojego życiorysu, dodaj do niego profil zawodowy. To tylko kilka zdań, które pomogą Ci zyskać w oczach rekrutów i wyraźnie wyprzedzić konkurencję.

„W mojej opinii w aplikacjach większości kandydatów brakuje profili zawodowych” – mówi Konstancja Zyzik, Recrutiment Coordinator w Pracuj.pl. „Oczywiście na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy coraz więcej kandydatów decyduje się na ich zamieszczenie w CV, ale wciąż jest to niewielki odsetek osób. A przecież taki profil zawodowy to doskonałe podsumowanie kwalifikacji i motywacji osoby poszukującej pracę oraz ogromna wartość dodana dla rekrutera, który najważniejsze informacje nt. kandydata otrzymuje w skondensowanej formie już na początku dokumentu” – dodaje.

O CZYM MOWA?

Profil zawodowy, nazywamy również celem zawodowym to kilkuzdaniowe podsumowanie naszej dotychczasowej kariery oraz określenie kierunku, w jakim chcielibyśmy się w przyszłości rozwijać. Umieszczamy w górnej życiorysu, zaraz pod danymi osobowymi, a przed oświadczeniem zawodowym. Jego długość to maksymalnie 5 zdań. Uwaga! Nie należy automatycznie wklejać tego samego profilu zawodowego do każdej aplikacji.

”Tak jak całe CV, wymaga on personalizacji pod kątem oferty, na którą aplikujemy. Wykorzystajmy profil do podkreślenia tych elementów, które są dla pracodawcy szczególnie ważne” –zwraca uwagę ekspert z Pracuj.pl

3 KROKI DO STWORZENIA DOBRGO PROFILU

Postaraj się, aby profil zawodowy w Twoim życiorysie odpowiadał na 3 podstawowe pytania:

  1. Kim jesteś?
  2. Jaki jest Twój obszar specjalizacji? Jakie są Twoje osiągnięcia?
  3. W jakim kierunku chcesz się rozwijać w przyszłości? Jaki jest Twój cel zawodowy? Konstancja Zyzik podkreśla jednak – W zależności od etapu kariery, na jakim znajduje się kandydat, profil zawodowy może się nieco różnić.
CO PISAĆ NA POCZĄTKU KARIERY ZAWODOWEJ?

”Jeśli przygotowujemy aplikację na staż lub praktykę, warto potraktować profil zawodowy jako miejsce do pokazania naszych motywacji zawodowych oraz tego, gdzie widzimy się w przyszłości” – podpowiada Konstancja Zyzik. Dadaje również, że w przypadku osoby na początku kariery zawodowej, nie trzeba skupiać się na jednym, ale można wskazać kilka bliskich sobie kierunków rozwoju. Na przykład osoba, która myśli o karierze w dziele HR, może jak o obszar swojej specjalizacji podać zarówno rekrutację, jak i employer branding.


Jak dodatkowo wyróżnić CV? Stwórz profil zawodowy!

Co napisze doświadczony pracownik?

„Osoba co najmniej 2-letnim doświadczeniem powinna potraktować profil zawodowy jako miejsce do podsumowania swojej dotychczasowej kariery, przedstawienia specjalizacji, największych sukcesów oraz planów na przyszłość” – dodaje ekspert Pracuj.pl. „Porównałabym profil zawodowy z kilkuzdaniową wizytówką kandydatka” – mówi.


Jak dodatkowo wyróżnić CV? Stwórz profil zawodowy!

A Wy – dodajecie do swoich aplikacji profil zawodowy?

Źródło: Pracodawcy 2016/2017 - Wydawca: Grupa PRACUJ S.A. (październik 2016)Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!